אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים ולשם מה הוא נחוץ ?

למעשה כל אתר אינטרנט שמופיע ברשת האינטרנט חייב להיות מאוחסן על שרת אינטרנט כלשהו.

משמעות הדבר הינה שעל כל קבצי האתר להיות מאוחסנים על שטח דיסק במחשב אשר מתפקד כשרת שהותאם לעבודה כשרת ברשת האינטרנט ושכמובן עליו להיות מחובר לרשת האינטרנט באופן קבוע. שרת זה מתפקד כשרת אחסון אתרים ולרוב הגוף שמפעיל שירות אחסון אתרים על שרתיו הינו גוף מסחרי שנקרא ספק אחסון אתרים .

 

מה זה אחסון אתרים שיתופי ובמה הוא טוב לי ?

תחום אחסון אתרים הינו תחום רחב ומקיף אשר מתחלק ל- 3 תחומי עיסוק ראשיים, אחסון אתרים על שרת עצמאי, אחסון אתרים על שרת וירטואלי ואחסון אתרים שיתופי.

בעוד ש- 2 התחומים הראשונים, מיועדים לאתרים בעלי צרכים גבוהים מהשרת המאחסן אשר מאחסן רק את אותו אתר, ולכן מן הסתם שירות זה יקר מאוד באופן יחסי ומתאים לאתרים חריגים יחסית, תחום אחסון אתרים שיתופי מאפשר פתרון זול ויעיל לאתר אינטרנט בעל צרכים נמוכים מהשרת המאחסן, על ידי חלוקת משאבי השרת למספר אתרים שונים שמאוחסנים עליו.

מאחר שלרוב אתרי האינטרנט לא נדרשים משאבי שרת גבוהים אין כל טעם לרכוש עבורם שירות של שרת עצמאי או וירטואלי היות וממילא הוא לא ינצל את אותם משאבי יתר ולכן אחסון שיתופי הוא הפתרון הטוב, היעיל והזול ביותר עבורו.

 

עד כמה חשובה הבחירה של ספק אחסון אתרים לאתר האינטרנט ?

אחסון אתרים הינו מהמרכיבים החשובים, החיוניים והמכריעים לקיום האתר שלעתים קרובות בהקמתו הושקעו הון, משאבים וזמן רב.

מכאן שיש לבחור בקפידה את הספק אחסון אתרים שעל שרתיו יאוחסן האתר שכן אחסון לקוי יפגע בתפקודו ושרידותו של האתר ועקב כך אף לפגיעה בסיכויי הצלחתו של האתר ליישם את המטרות שלשמם הוא הוקם ולבזבוז זמן עבודה יקר מול ספק השירות.

 

מדוע כדאי לך לבחור ב כספק אחסון אתרים לאתר האינטרנט שלך ?

הינה ספק אחסון אתרים מקצועי הפעיל משנת 2001 עם וותק וניסיון רב לצד התמחות במתן שירותי אחסון אתרים שיתופי ושמירה על ייחודיות, חדשנות ומתן פתרונות ערך מוסף מתקדמים ואיכותיים אשר מנהיגים סטנדרטים חדשים בענף אחסון אתרים בישראל, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום העסקי, שמהווים חוד חנית ומודל לחיקוי עבור מתחרינו.

ב- אתה נהנה מיחס אישי לך ולאתר האינטרנט שלך, חומרת שרתים וטכנולוגיה מתקדמת, קווי תקשורת מהירים בחוות השרתים של חברת בזק בינלאומי, צוות תמיכה טכנית מיומן איכותי ומקצועי שנבחר בקפידה ומחיר שאתה יכול להרשות לעצמך.

ב- אתה נהנה מיכולת שימוש בשירותי ערך מוסף לאחסון אתר ומבצעים ייקריי ערך וייחודיים, אשר בין השאר מאפשרים לך הקמת אתר מסחר אלקטרוני במערכת חנות וירטואלית ו/או בניית אתר תדמיתי במערכת ניהול תוכן ללא תשלום דמי שימוש עבור השימוש במערכת (בכפוף לתנאי המבצעים ו/או השימוש הרלוונטיים) ועוד.

ב- אתה נהנה מהשקט והבטחון שעשית בחירה נבונה שכן ביכולתך בכל עת ובאם תמצא לנכון לעשות זאת, להפסיק את השירות גם אם שולם עבורו תשלום מראש ולקבל החזר כספי כמפורט בתנאי השימוש והשירות.

ב- אתה מצטרף לסיפור הצלחה של אחד מספקי אחסון אתרים המובילים בישראל שנמצא בתהליך צמיחה וגדילה מתמדת אשר מספק שירות לאלפי לקוחות מרוצים שמהר מאוד הפכו להיות המשווקים הטובים ביותר והמנוף להצלחת SRV.

 

אני מעוניין להצטרף לשירות אחסון אתרים ב , מה עליי לעשות ?

ראשית תודה רבה שבחרת ב להיות הבית המאחסן של האתר שלך וכעת מה שעליך לעשות הוא לבחור את מסלול ההצטרפות המתאים ביותר לאתר האינטרנט שלך, מבין מסלולי ההצטרפות המוצעים לאתר תדמיתי או לאתר חנות וירטואלית / מסחר אלקטרוני, כדלקמן:

 

מסחר אלקטרוני

מבחר חבילות אחסון שתוכננו במיוחד והינן פתרון מקיף, במיוחד לאתר שמפעיל חנות וירטואלית או מסחר אלקטרוני אחר.

קרא עוד
אתר תדמיתי

מבחר חבילות אחסון שתוכננו במיוחד והינן פתרון מקיף, לאתר פרטי או תדמיתי עבורך או עבור העסק או החברה שלך.

קרא עוד

 

מתלבט ? היכנס לדף הממליצים וראה מה לקוחותינו אומרים עלינו ...

הזניקו את העסק שלכם להצלחה עם חנות וירטואלית safeSHOP, פשוט למכור אונליין !

* כל האמור לעיל כפוף לתנאי השימוש בכל אחד מהשירותים הרלוונטיים ו/או תנאי השימוש והשירות, בהתאמה לעניין.    ** ט.ל.ח.