הצהרת נגישות

כללי

האינטרנט כיום הינו מאגר המידע הגדול ביותר עבור כלל המשתמשים, לרבות אך לא רק, משתמשים בעלי מוגבלויות. מאחר שכך, אנו רואים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה גם לאנשים בעלי מוגבלות לעשות שימוש במידע זה ולאפשר חוויית גלישה טובה יותר עבורם. בתוך כך ומתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות ובהמשך ישיר לשאיפתנו לאפשר ככל שייתאפשר מתן אפשרות שווה גם לאנשים עם מוגבלות לעשות שימוש בשירותינו השונים, הושקעו משאבים רבים על מנת להקל את השימוש באתרנו עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, בכדי לאפשר גם עבורם חוויית גלישה טובה יותר.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר בוצעו מספר פעולות על מנת להנגיש ככל שהתאפשר את קוד ו/או תכני האתר. בנוסף לכך מוצב באתר תפריט הנגשה. הגישה לתפריט ההנגשה מתאפשרת על ידי לחיצה על כפתור רלוונטי שמוצב באתרנו (בתחתית האתר, בצד שמאל). עם הלחיצה על הכפתור ייפתח תפריט הנגשה אשר מציג מספר אפשרויות הנגשה רלוונטיות. לאחר בחירה על ידי לחיצה על האפשרות המבוקשת בתפריט, יש להמתין לגמר טעינת הדף על מנת לעשות שימוש באתר תחת האפשרות שנבחרה.

שימוש בתפריט הנגשה

תפריט ההנגשה מופעל על ידי ספק חיצוני ובאמצעות שרת הנגשה ייעודי. תפריט ההנגשה מאפשר לחוויית הגלישה באתר להיצמד ככל שייתאפשר, להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 ולרמה AA. השימוש בתפריט זה כפוף בנוסף, לתנאי השימוש של הספק.

להלן סקירה של אפשרויות תפריט ההנגשה:

 • סמן גדול - לחיצה על אפשרות זו תגרום להגדלת גודל סמן העכבר
 • ניווט במיקלדת - לחיצה על אפשרות זו תגרום ליכולת ניווט קלה יותר בשימוש במקלדת.
 • טקסט גדול - לחיצה על אפשרות זו תאפשר הגדלה של המידע המוצג באתרנו. לחיצה חוזרת על אפשרות זו תאפשר שימוש בהגדלה נוספת, לפי האפשרויות הקיימות.
 • ניגודיות - לחיצה על אפשרות זו תאפשר שינוי ניגודיות של המידע המוצג באתרנו. לחיצה חוזרת על אפשרות זו תאפשר שימוש בניגודיות נוספת, לפי האפשרויות הקיימות.
 • הדגשת קישורים - לחיצה על אפשרות זו תאפשר הדגשה קישורי טקסט שמוצגים באתרנו.
 • ביטול צבעים - לחיצה על אפשרות זו תאפשר הצגת המידע באתרנו בגווני צבע אפור (שחור/לבן).
 • גופן קריא - לחיצה על אפשרות זו תאפשר הצגת המידע באתרנו תוך שימוש בגופן נוח יותר לקריאה.
 • איפוס הנגשה - לחיצה על אפשרות זו תאפשר איפוס כל פעולות ההנגשה שבוצעו בשימוש בתפריט הנגשה וחזרה לתצוגה הרגילה של האתר.

הבהרה

אנו נמשיך, ככל שייתאפשר, במאמצינו לשפר את חוויית הגלישה באתר באופן נגיש יותר וזאת כאמור מתוך שאיפתנו לאפשר ככל שייתאפשר מתן אפשרות שווה גם לאנשים עם מוגבלות לעשות שימוש בשירותינו השונים הנובעת, בין היתר, מאמונתנו ו/או מחוייבותנו המוסרית לכך.

עם זאת ולמרות שאיפתנו ומאמצינו לאפשר גלישה באתרנו בכל דפי האתר ו/או המידעים ו/או השירותים השונים שבו, ייתכן ויתגלו דפים ו/או מידעים ו/או שירותים אשר טרם הונגשו, או שבשלב זה עדיין לא נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם.

אנו כאן עבורך

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות ו/או אם הינך מגלה קושי להשתמש באתרנו ו/או בחלקים מסויימים ממנו ו/או אם יש לך שאלה או צורך בסיוע להתמצאות באתרנו ו/או במידע המוצג בו, באפשרותך לפנות אל מחלקת מכירות ושירות לקוחות במהלך שעות הפעילות הרגילות. ונשמח לעזור על פי המתאפשר, באחת מהדרכים הבאות:

 • מילוי טופס בדף צור קשר באתרנו.
 • שליחת מייל ישירות לכתובת negishut@srv.co.il.
 • התקשרות למספר 09-8321777.

הזניקו את העסק שלכם להצלחה עם חנות וירטואלית safeSHOP, פשוט למכור אונליין !

* כל האמור לעיל כפוף לתנאי השימוש בכל אחד מהשירותים הרלוונטיים ו/או תנאי השימוש והשירות, בהתאמה לעניין.    ** ט.ל.ח.