משווקים ובוני אתרים

מפעילה מסלולי שיווק מתגמלים למשווקים ובוני אתרים אשר מעוניינים לעבוד עם ו/או לשווק את שירותיה ללקוחותיהם כדלקמן:

מועדון AYG (As You Go)

מפעילה מועדון לקוחות אשר מעניק הנחות והטבות רבות שנועדו לאפשר לך להצטרף בקצב שלך אל מעגל לקוחותינו, לאחסן את אתרי האינטרנט שלך ו/או אתרי האינטרנט של לקוחותיך בשרתינו וליהנות מהטבות משמעותיות שיוכלו לאפשר לך כלים להעצמה של פעילותך העסקית מחד ומצד שני ליהנות מהנחות גבוהות על מגוון רחב של חבילות אחסון אתרים ושירותים שונים, שעשויות לחסוך לך עד אלפי שקלים ויותר בשנה, במצטבר ובהתאם להיקף פעילותך מולנו.

קרא עוד הצטרף

תוכנית תגמול משווקים

מפעילה באתרה מערכת אוטומטית, מתקדמת וייחודית שמתעדת את פעילות הגולשים באתרנו ותתגמל אותך על כל רכישת חבילת אחסון שביצע גולש שהופנה על ידך, ותאפשר לך לצבור סכומי כסף בקופת צבירה אישית שעימו תוכל לבצע רכישות של שירותים שונים באתר , או לחילופין לקבל ככסף מזומן, כל זאת בכפוף לתנאי התוכנית.

מדובר באפשרות לצבירת סכומי כסף גדולים מאוד שיצטברו בקופת הצבירה האישית שלך, באופן אוטומטי וללא מאמץ מצידך! למעשה כל שעליך לעשות כדי להתחיל להרוויח הוא להוסיף את הקישור הייחודי שלך, שיינתן לך בממשק הניהול האישי שלך ולאחר השלמת הרשמתך למערכת, לאתר שלך או לחתימה שלך בדואר האלקטרוני וכו', את כל השאר תעשה כבר המערכת האוטומטית שלנו שבין היתר תתעד את פעילותך ופעילות הגולשים, תדאג לעדכן אותך במשלוח אוטומטי של דואר אלקטרוני על כל הזמנת חבילת אחסון, וכמובן גם לכשיושלם התשלום בגין ההזמנה ושעימו יזוכה חשבונך... כבר אמרנו שמהתוכנית הזו אתה יכול רק להרוויח ?!

קרא עוד הצטרף

הזנק את העסק שלך קדימה עם חנות וירטואלית safeSHOP, פשוט למכור אונליין !

* כל האמור לעיל כפוף לתנאי השימוש בכל אחד מהשירותים הרלוונטיים ו/או תנאי השימוש והשירות, בהתאמה לעניין.    ** ט.ל.ח.